Sekce bronchologická

Předseda

Jméno: Prof. MUDr. Miloslav Marel, CSc.
Adresa:

Pneumologická klinika FN Motol
V úvalu 84
150 06 Praha 5

E-mail: miloslav.marel@fnmotol.cz
Tel.: 224 436 600
Fax: 224 436 620

 

Zápisy:

Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS_20.9.2014 
Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS 3.6.2016


Zájemci o členství v Bronchologické sekci nechť  kontaktují předsedu prof. Marela.

Členové:

 
 Babičková Lenka lbabickova@fnbrno.cz
 Bartoň Pavel bartonp@olujevicko.cz
 Brůha František bruha@fnplzen.cz
 Červa Pavel pavel.cerva@onmb.cz
 Doleček Jiří Dolecek27@seznam.cz
 ftnpha2@mbox.volny.cz ftnpha2@mbox.volny.cz
 Gutwirth Jiří jiri.gutwirth@onp.cz
 Hadrava Martin m.hadrava@seznam.cz
 Homolka Jiří jhomolka@cesnet.cz
 Hrazdírová ahrazdírová@fnbrno.cz
 Jakubec Petr petr.jakubec@fnol.cz
 Jana Skřičková jskric@fnbrno.cz
 Janásková Tereza tereza.janaskova@nemvitkovice.cz
 Jireš Jiří albertinum@albertinum-olu.cz
 Jiří Votruba jivo02@seznam.cz
 Koblížek Vladimír koblizek@fnhk.cz
 Kolaříková Renata renkola@volny.cz
 Kolek Vítězslav vitezslav.kolek@fnol.cz
 Kotrbová Jana jana.kotrbova@fnmotol.cz
 Losse Stanislav stanislav.losse@fnol.cz
 Marel Miloslav miloslav.marel@fnmotol.cz
 Miloš Pešek pesek@fnplzen.cz
 Molnár Vladimír vladimir.molnar@nemocnice-pardubice.cz
 Ondrejka Gustav gustav.ondrejka@nspnj.cz
 Pauk Norbert pauknorb@yahoo.com
 Pavel Reiterer pavel.reiterer@mnul.cz
 Petřík František frantisek.petrik@fnmotol.cz
 Polívka Miroslav polivka@janov.cz
 Rakita Dmitry dmitry.rakita@fnmotol.cz
 Roubec Jaromír jaromir.roubec@fnspo.cz
 Ryant Zdeněk ryant@nemcb.cz
 Řihák Vladimír rihak@bnzlin.cz
 Salajka František salajfra@fnhk.cz
 Snížek Tomáš snizek@nemji.cz
 Sobotík Ondřej ondrej.sobotik@fnmotol.cz
 Špidlová Jana jana.spidlova@kkn.cz
 Trefný Martin martin.trefny@fnmotol.cz
 Václavík Aleš ales.vaclavik@fnol.cz
 Vašáková Martina martina.vasakova@ftn.cz
 Vlachová Alena alena.vlachova@fnmotol.cz
 Vocelka Josef josef.vocelka@fnb.cz
 Vytiska Jiří jiri.vytiska@nemlib.cz
 Zbyněk Vrba vrbazbynek@seznam.cz
 Zimulová zimulova@bnzlin.cz
 Zyklová Michaela trn@nspcv.cz

 

__________________________________________________________________________________________

GUIDELINES

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupím-li na stránky
        určené převážně pro odborníky.