Sekce bronchologická

Předseda

Jméno: prim. MUDr. Jiří Votruba, Ph.D.
Adresa:

TRN klinika 1. LF UK a VFN
U Nemocnice 2
12800 Praha 2

E-mail: jiri.votruba@vfn.cz
Tel.: 224 969 211

Místopředseda

Jméno:

Prof. MUDr. Vítězslav Kolek, DrSc.

Adresa:

Klinika plicních nemocí a tuberkulózy
FN Olomouc, I. P. Pavlova 6
775 20 Olomouc

E-mail:

vitezslav.kolek@fnol.cz

Tel.: 585 853 560

Členové rady sekce:

MUDr. Stehlík Luděk ludek.stehlik@ftn.cz
prof. MUDr. Vašáková Martina, Ph.D. martina.vasakova@ftn.cz
MUDr. Ondrejka Gustáv, Ph.D. gustav.ondrejka@bnzlin.cz
prof. MUDr. Pohunek Petr, CSc. FCCP petr.pohunek@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Jakubec Petr petr.jakubec@fnol.cz

Další členové:

 
 Bartoň Pavel, Svitavy bartonp@olujevicko.cz
 Brůha František, Plzeň bruha@fnplzen.cz
 Červa Pavel, Humpolec cerva@vysocinskenemocnice.cz
 Doleček Jiří, Pardubice+Žamberk dolecek27@seznam.cz
 Doležal Daniel, Ústí n. L. daniel.dolezal@kzcr.eu
 Dvořák Tomáš, Ml. Boleslav tomas.dvorak@onmb.cz
 Gutwirth Jiří, Příbram jiri.gutwirth@post.cz
 Hadrava Martin, Česká Lípa m.hadrava@seznam.cz
 Hassan Amir, Plzeň hassan@fnplzen.cz
 Hlobil Zdeněk, Uh. Hradiště hlobil.zdenek@centrum.cz
 Homolka Jiří, Praha jhomolka@cesnet.cz
 Hrazdírová Anna, Brno hrazdirova.anna@fnbrno.cz
 Jakubíková Lenka, Brno jakubikova.lenka2@fnbrno.cz
 Janásková Tereza, Ostrava janaskova@seznam.cz
 Kervitzer Jan, Znojmo  jan.kervitzer@nemzn.cz
 Kleňha Kamil, Tábor kamil.klenha@nemta.cz
 Koblížek Vladimír, Hradec Kr. koblizek@fnhk.cz
 Losse Stanislav, Olomouc stanislav.losse@fnol.cz
 Marel Miloslav, Praha miloslav.marel@fnmotol.cz
 Molnár Vladimír, Pardubice vladimirmolnar@seznam.cz
 Pauk Norbert, Praha pauknorb@yahoo.com
 Perná Zuzana, Praha zuzana.perna@seznam.cz
 Pešek Miloš, Plzeň pesek@fnplzen.cz
 Petřík František, Praha-Prosek fpetrik@upcmail.cz
 Plaček Petr, Liberec placekp@email.cz
 Polívka Miroslav, Janov polivka@janov.cz
 Rakita Dmitry, Praha dmitry.rakita@fnmotol.cz
 Reiterer Pavel, Ústí n. L. pavel.reiterer@kzcr.cz
 Roubec Jaromír, Ostrava-Vítkovice jaromir.roubec@vtn.agel.cz 
 Řihák Vladimír, Zlín rihak@bnzlin.cz
 Salajka František, Hradec Kr. frantisek.salajka@fnhk.cz
 Skřičková Jana, Brno skrickova.jana@fnbrno.cz
 Snížek Tomáš, Jihlava snizek@nemji.cz
 Šestáková Zuzana, VFN Praha zuzana.sestakova@vfn.cz  
 Šimovič Juraj, VFN Praha juraj.simovic@vfn.cz 
 Špidlová Jana, Karlovy Vary jana.spidlova@kkn.cz
 Šuldová Hana, Čes. Budějovice suldovah@seznam.cz
 Trefný Martin, Praha-Motol martin.trefny@fnmotol.cz
 Václavík Aleš, Olomouc ales.vaclavik@fnol.cz
 Vaník Petr, Čes. Budějovice vanik@nemcb.cz
 Vencálek Tomáš, Liberec tvencalek@seznam.cz
 Vlachová Alena, Praha-Motol alena.vlachova@gmail.com
 Vocelka Josef, Praha-Bulovka josef.vocelka@fnb.cz
 Vrba Zbyněk, Krnov vrbazbynek@seznam.cz
 Vytiska Jiří, Liberec jiri.vytiska@nemlib.cz
 Zimulová Alena, Zlín zimulova@bnzlin.cz
 Zyklová Michaela, Chomutov michaela.zyklova@kzcr.eu

 Zájemci o členství v Bronchologické sekci nechť kontaktují předsedu.


Zápisy:

Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS 3. 6. 2016
Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS_20. 9. 2014

__________________________________________________________________________________________

GUIDELINES

Přejít na: