Sekce bronchologická

Předseda

Jméno: Prof. MUDr. Miloslav Marel, CSc.
Adresa:

Pneumologická klinika FN Motol
V úvalu 84
150 06 Praha 5

E-mail: miloslav.marel@fnmotol.cz
Tel.: 224 436 600
Fax: 224 436 620

 

Zápisy:

Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS 3. 6. 2016
Zápis z jednání Bronchologické sekce ČPFS_20. 9. 2014


Zájemci o členství v Bronchologické sekci nechť  kontaktují předsedu prof. Marela.

Členové:

 
 Bartoň Pavel, Svitavy bartonp@olujevicko.cz
 Brůha František, Plzeň bruha@fnplzen.cz
 Červa Pavel, Humpolec cerva@vysocinskenemocnice.cz
 Doleček Jiří, Pardubice+Žamberk dolecek27@seznam.cz
 Doležal Daniel, Ústí n. L. daniel.dolezal@kzcr.eu
 Dvořák Tomáš, Ml. Boleslav tomas.dvorak@onmb.cz
 Gutwirth Jiří, Příbram jiri.gutwirth@post.cz
 Hadrava Martin, Česká Lípa m.hadrava@seznam.cz
 Hassan Amir, Plzeň hassan@fnplzen.cz
 Hlobil Zdeněk, Uh. Hradiště hlobil.zdenek@centrum.cz
 Homolka Jiří, Praha jhomolka@cesnet.cz
 Hrazdírová Anna, Brno hrazdirova.anna@fnbrno.cz
 Jakubec Petr, Olomouc petr.jakubec@fnol.cz
 Jakubíková Lenka, Brno jakubikova.lenka2@fnbrno.cz
 Janásková Tereza, Ostrava janaskova@seznam.cz
 Kervitzer Jan, Znojmo  jan.kervitzer@nemzn.cz
 Kleňha Kamil, Tábor kamil.klenha@nemta.cz
 Koblížek Vladimír, Hradec Kr. koblizek@fnhk.cz
 Kolaříková Renata, Praha 3 renkola@volny.cz
 Kolek Vítězslav, Olomouc vitezslav.kolek@fnol.cz
 Losse Stanislav, Olomouc stanislav.losse@fnol.cz
 Marel Miloslav, Praha miloslav.marel@fnmotol.cz
 Molnár Vladimír, Pardubice vladimirmolnar@seznam.cz
 Ondrejka Gustav, Nový Jičín gustav.ondrejka@nnj.agel.cz
 Pauk Norbert, Praha pauknorb@yahoo.com
 Perná Zuzana, Praha zuzana.perna@seznam.cz
 Pešek Miloš, Plzeň pesek@fnplzen.cz
 Petřík František, Praha-Prosek fpetrik@upcmail.cz
 Plaček Petr, Liberec placekp@email.cz
 Polívka Miroslav, Janov polivka@janov.cz
 Rakita Dmitry, Praha dmitry.rakita@fnmotol.cz
 Reiterer Pavel, Ústí n. L. pavel.reiterer@kzcr.cz
 Roubec Jaromír, Ostrava-Vítkovice jaromir.roubec@vtn.agel.cz 
 Řihák Vladimír, Zlín rihak@bnzlin.cz
 Salajka František, Hradec Kr. frantisek.salajka@fnhk.cz
 Skřičková Jana, Brno skrickova.jana@fnbrno.cz
 Snížek Tomáš, Jihlava snizek@nemji.cz
 Stehlík Luděk, Praha-Krč ludek.stehlik@ftn.cz 
 Šestáková Zuzana, VFN Praha zuzana.sestakova@vfn.cz  
 Šimovič Juraj, VFN Praha juraj.simovic@vfn.cz 
 Špidlová Jana, Karlovy Vary jana.spidlova@kkn.cz
 Šuldová Hana, Čes. Budějovice suldovah@seznam.cz
 Trefný Martin, Praha-Motol martin.trefny@fnmotol.cz
 Václavík Aleš, Olomouc ales.vaclavik@fnol.cz
 Vaník Petr, Čes. Budějovice vanik@nemcb.cz
 Vašáková Martina, Praha-Krč martina.vasakova@ftn.cz
 Vencálek Tomáš, Liberec tvencalek@seznam.cz
 Vlachová Alena, Praha-Motol alena.vlachova@gmail.com
 Vocelka Josef, Praha-Bulovka josef.vocelka@fnb.cz
 Votruba Jiří, Praha jiri.votruba@vfn.cz
 Vrba Zbyněk, Krnov vrbazbynek@seznam.cz
 Vytiska Jiří, Liberec jiri.vytiska@nemlib.cz
 Zimulová Alena, Zlín zimulova@bnzlin.cz
 Zyklová Michaela, Chomutov michaela.zyklova@kzcr.eu

 

__________________________________________________________________________________________

GUIDELINES

Přejít na: