Volná rezidenční místa oboru pneumologie

03. 08. 2022

Plicní klinika Fakultní nemocnice Hradec Králové nabízí volné rezidenční místo.
Uzávěrka: 15. srpna 2022.

Více informací a kontakty na webu FN HK zde.

Plicní klinika Fakultní nemocnice Hradec Králové patří mezi přední pneumologická pracoviště v České republice. Mladý tým pracovníků Plicní kliniky poskytuje vysoce specializovanou péči nejvyššího typu pro širokou paletu respiračních onemocnění, na pracovišti je etablováno centrum pro léčbu intersticiálních plicních nemocí, centrum pro léčbu těžkého astmatu, centrum pro cystickou fibrózu dospělých, onkologická ambulance a stacionář je součástí Komplexního onkologického centra. Moderní vybavení bronchoskopické a funkční laboratoře umožňuje špičkovou diagnostiku respiračních onemocnění, poskytujeme také intervenční léčebnou bronchoskopii. Lékaři Plicní kliniky iniciovali celou řadu doporučených postupů, vznik národních registrů a podílí se na celé řadě vlastních vědeckých projektů v oblasti bronchiálních obstrukcí a nemoci COVID. 


Výběrové řízení na rezidenční místo lékař – obor pneumologie a ftizeologie vyhlásila i I.klinika tuberkulózy a respiračních nemocí Všeobecné fakultní nemocnice a 1. LF UK. Přihlášky do 31. srpna 2022.

Více informací zde ve formátu .docx

 

Volná rezidentská místa budou vypisovat i další pracoviště (Thomayerova FN, FN Olomouc a dalších sedm nemocnic). Více viz web ministerstva zdravotnictví
 
 
Přejít na: